Coraz więcej gości

Redakcja golfmedia.pl z radością komunikuje, że ciągle poszerza się grupa odbiorców naszego serwisu. 7 września padł kolejny rekord, w ciągu jednego dnia licznik odwiedzin na portalu zarejestrował 190 wizyt. Redakcja serdecznie dziękuje wszystkim, którzy są nam wierni i czytają nasze golfowe relacje.

Niejako przy okazji podsumowanie miesiąca sierpnia. W ciągu tego wakacyjnego miesiąca, kiedy siłą rzeczy nie wszyscy mają dostęp do internetu, było 1825 wizyt (50 % wzrostu w stosunku do poprzedniego miesiąca) strony otwierano z 710 oryginalnych lokalizacji. Na tyle też można szacować ilość osób czytających nasze relacje. Oficjalne dane podają, że w golfa w Polsce gra około 3000 osób – nominalnie co piąty z polskich golfistów ma kontakt z naszym portalem! Grających jest jednak nie więcej niż półtora tysiąca (dane PZG) – docieramy już do połowy z nich.

Może z powodu wakacji właśnie wzrosła ilość odwiedzin z innych krajów niż Polska. Strony golfmedia.pl otwierano z 15 krajów całego świata. Tradycyjne najwięcej z USA dalej ze Skandynawii – Szwecji, Danii i Europy Zachodniej – Niemiec, Francji, Włoch, Szwajcarii, Portugalii i Holandii. O dziwo zarejstrowano również odwiedziny z tak dalekich krajów jak-  Australia, Brazylia, Meksyk i Maroko.

Zwiększyła się nieco liczba stron otwieranych średnio przez jednego gości i wynosi ona 5,2. Zmieniła się również statystyka godzinowa odwiedzin. Najwięcej odwiedzin jest w godzinach pracy między 8 a 15, szczyt o godzinie 11, oraz wieczorem w godzinach 22-23.
Za wszysto dziękujemy i prosimy o jeszcze.

Z golfowym pozdrowieniem,
Redakcja golfmedia.pl

Zdjęcie w miniaturze wykonał Andrzej Głogowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *