Ruszył Mid Amateur Golf Tour

Zainainaugurowano cykl turniejów Mid Amateur Golf Tour. Pierwszy turniej odbył się w piątek 12.05.2006r w Binowie. Do zawodów przystąpiło 68 zawodniczek i zawodników. Pogoda dopisała, również wyniki były fantastyczne.

Kilku golfistów zagrało tak dobrze, że poprawiło swoje handicapy. W kategorii mężczyzn I miejsce zajął Marek Góra z doskonałum wynikiem – par pola (72), II miejsce zajął Marek Marcinkowski (77), a  III gość z Czech Jarosław Dostalek(77). W kategorii kobiet najlepsza okazała się Aneta Aloksa-Majewska (96), druga była Danuta Cieślak- Marcinkowska(101), na trzecim miejscu uplasowała się Elżbieta Górska(105). Po turnieju na spotkaniu integracyjnym odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Przy stołach nie tylko biesiadowano, ale wymianiano wrażeń z turnieju. Dyskusje trwały do późnej nocy, mimo, że dnia następnego rozpoczynał się kolejny turniej serii w Kołczewie. Roman Nadrasik uświetnił spotkanie wystawą grafik i obrazów związanych tematycznie z golfem. Tolek Pankiewicz nie pozwolił tonąć w rozpaczy zawodniczkom i zawodnikom fundując nagrody pocieszenia (świetne owoce w czekoladzie, których jest producentem).
 W Amberze wszystkich zachwycił stan pola a zwłaszcza tych, którzy byli tu pierwszy raz (mamy na myśli czeskich przyjaciół, którzy widzieli już nie jedno pole). Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce wygrał Marek Marcinkowski (74), drugi był Lech Sokołowski (75) a trzecie miejsce zajął Paweł Grzelak (79). W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Elżbieta Górska(96), drugie Maria Niewęgłowska (102), trzecie Danuta Cieślak -Marcinkowska (104).
 Cykl turniejów pozyskał sponsora tytularnego, od dziś nazwa brzmieć będzie Oracle Mid Amateur Golf Tour.  Więcej informacji na stronie www.midgolf.pl
Maria Gaik.

Po pierwszych dwóch turniejach czołówka klasyfikacji przedstawia się zastępująco