Mid Amateur Tour – II akt

Marek Gaik przysłał korespondencje na temat trzeciego i czwartego turnieju rozgrywanego w ramach cyklu Mid Amateur Golf Tour. Tym razem golfistów gosciły pola północnej i centralnej Polski Mazury Golf i Lisia Polana.

W ostatni weekend organizatorzy Oracle Mid Amateur Golf Tour 2006 zaprosili zawodników na pole Mazury Golf & Country Club, gdzie rozegrany został trzeci turniej cyklu rozgrywek. Wśród pań najlepszy wynik uzyskała Anna Muddemann (109), drugie miejsce zajęła Alicja Kubrakiewicz (113), a trzecie czeska golfistka Irina Dostalkowa (118). W kategorii mężczyzn wygrał Lech Sokołowski (77), drugi był gość z Czech – Jarosław Dostalek (78), na trzecim miejscu uplasował się Adam Sawicki (80).

W niedzielę golfiści musieli zmierzyć się nie tylko z nowym polem Lisia Polana w Modlinie, ale również z upałem. Żar lejący się z nieba nie przeszkodził paniom w uzyskaniu zdecydowanie lepszych wyników niż w dniu poprzednim. Panie Alicja Kubrakiewicz (92) i Anna Muddemann (94) ponownie stanęły na pudle. Trzecie miejsce zajęła Ewa Geritz (95), która dopiero w tym turnieju włączyła się do rywalizacji.

Wśród mężczyzn niedziela należała zdecydowanie do Marków. Bezkonkurencyjny okazał się Marek Gaik kończąc rundę z 77 uderzeniami. Kolejnym szczęśliwcem był Marek Marcinkowski uzyskując 81 uderzeń, a już za jego plecami pojawił się Marek Góra mając jedno uderzenie więcej.

Po czterech turniejach w klasyfikacji generalnej prowadzą Lech Sokołowski i Irina Dostalkowa.