Dzień Kapitański w Modrym Lesie

Krzysztof Bil zwyciężył w Turnieju o Puchar Kapitana Klubu Modry Las Golf Club. 22 września 2007 roku na polu w Choszcznie zameldowało się prawie 50 graczy, aby rozegrać turniej o puchar kapitana klubu. Zobacz zdjęcia i relację z turnieju.

Pogoda była przepiękna, prawdziwe polskie "babie lato". Grać w golfa "w takich okolicznościach przyrody" to doprawdy prawdziwa rozkosz. Wysoka frekwencja przyprawiła organizatorów o lekki "ból głowy". Golfiści ledwie pomieścili się na 9-dołkowym, jak dotąd polu w Choszcznie.

Otwarte w tej chwili dziewięć dołków daje obraz tego co będzie się działo po otwarciu całego 18-dołkowego pola. Wszystko wskazuje na to, że pole golfowe Modry Las będzie w czołówce polskich pól golfowych, może będzie najlepsze w Polsce. Standardy "Gary Player Design" – budowniczych pola dają gwarancję najwyższej jakości. Kto jeszcze nie był niech żałuje, gra tutaj to prawdziwa "uczta" dla golfisty.

W klasyfikacji brutto zwyciężył Krzysztof Bil 81 uderzeń.

Krzysztof Woźniak z wynikiem 82 zajął druga pozycję.

Gospodarz turnieju i solenizant – kapitan klubu Bogusław Bil z rezultatem 83 uderzenia był trzeci.

W klasyfikacji stableford z 3/4 handicapu padły zaskakująco dobre wyniki. Na pierwszym miejscu zawody ukończył Witold Siwko 36 pkt. stb.

Drugie miejsce przypadło Mirosławowi Łopatto 35 pkt. stb.

Spośród czterech graczy mających 34 punkty stb. najlepszy handicap miał Krzysztof Woźniak i jemu przyznano trzecią nagrodę.

W połączonej klasyfikacji kobiet i juniorów zwyciężył Maciej Witkowski 24 pkt. stb.