Sierra koniec sezonu

Andrzej Bagiński z wynikiem 80 uderzeń wygrał turniej kończący sezon w Sierra Golf Club.  Drugie miejsce zajął Dariusz Koss z wynikiem 82 uderzenia. Trzecie miejsce należało do Kapitana Klubu, Mirosława Domosławskiego, który zdobył 85 uderzeń. Wśród kobiet najlepsza była Dorota Kozakiewicz-Lejderman z wynikiem 96.

W minioną sobotę 20 października br. na polu Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa rozegrano Turniej Zakończenia Sezonu 2007. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Bagiński, który zdecydował się na start mimo jesiennego przeziębienia. Aura tylko momentami była kapryśna i deszczowa – przeważała słoneczna i dość ciepła pogoda.

W kategorii Netto Stableford w grupie handicapowej 18,1-36 pierwsze miejsce należało do Marka Ninarda, drugie do Luciano D’Amico, a trzecie do Krzysztofa Wilskiego. Ponadto w klasyfikacji netto w grupie handicapowej 0-18 nagrodzono: Jana Czechowicza, Wiesława Smalarza i Antoniego Wiercińskiego.
Turniejem zamknięto pracowity sezon golfowy – w Sierra Golf Club rozegrano w tym roku aż 30 turniejów, a pole odwiedziło w tym czasie ponad 8 tysięcy gości.

Sezon się skończył co nie znaczy, że zimą życie w klubie zamiera. W podziemiach domku klubowego dostępne są dwa symulatory, na których pasjonaci golfa mogą nadal doskonalić swoją technikę i prześledzić potem własną grę na płytach CD dzięki wideo analizatorom.