II KLUBOWY W MODRYM LESIE

31 maja 2008 na polu golfowym Modry Las miał miejsce II Turniej Klubowy. 29 uczestników turnieju grało w trzech kategoriach Handicapowych w systemie Stableford. W najwyższym przedziale Handicapowym (37 – 54) miejsce III wywalczył Krzysztof Sterna, II miejsce uzyskał Andrzej Napieraj z Modry Las GC, a nagroda za zajęcie I miejsca trafiła do Roberta Tobiasza z dobrym wynikiem 42 pkt. Stb.

Wśród golfistów z hcp w zakresie 18-36 wygrał Tomasz Piechowicz uzyskując wspaniały wynik 44 pkt. Stb. W tej kategorii na podium stanęli również Bożena Dekert uzyskując bardzo dobry wynik 40 pkt. Stb (2.m) oraz Marian Fischer (3 m. na zdj.) zdobywając 38 pkt. Stb. W ostatniej, najlepszej kategorii handicapowej (0 – 17) pierwsze miejsce uzyskał Andrew Moylan z Modry Las GC z wynikiem 29 p. Stb., pokonując kapitana Modry Las GC Bogusława Bila (28 p. Stb), który po raz kolejny zdobył I miejsce w klasyfikacji brutto z łączną sumą uderzeń równą 88. Na zakończenie turnieju był grill i Ceremonia wręczenia nagród, którą prowadził Bogusław Bil. Kapitan pogratulował wspaniałej gry wszystkim uczestnikom turnieju i wręczył nagrody najlepszym. Golfistom podczas turnieju towarzyszyła upalna pogoda. Sponsorem nagród dla zwycięzców II Turnieju Klubowego było Choszczeńskie MPGK.