AEZ Mistrzostwa Polski Par przesunięto na jesień

Zaproponowany na 1 – 2 maja  termin turnieju AEZ Mistrzostwa Polski Par okazał się bardzo niewygodny dla blisko 80 % uczestników. W związku z tym, na wniosek bardzo wielu golfistów przesunęto termin jego rozegrania na 2 – 3 października. Drużyny, które zarejestrowały się wcześniej proszone są o przesyłanie potwierdzeń uczestnictwa w nowym terminie na adres *protected email*, lub pod numer telefonu 914041533. Zaktualizowany formularz rejestracyjny będzie dostępny od wtorku, 27 kwietnia 2010 roku. Dla osób, które zaplanowały przyjazd do Binowa na długi majowy weekend klub zaproponuje specjalną, atrakcyjną ofertę.

 
 Mistrzostwa Polski Par to jeden z najstarszych turniejów golfowych w Polsce. Co roku do startu przystępuje maksymalna możliwa, ze względu na pojemność pola w Binowie, liczba zawodniczek i zawodników. Dzięki przyjaznej formule gry w systemie „better ball” (lepsza piłka) turniej cieszy się niezwykłą popularnością. Od kilku lat w turnieju biorą udział goście z zagranicy, którzy przyczyniają się do podniesienia poziomu sportowego turnieju i nadają mu międzynarodowy charakter. Tytułu zdobytego w roku 2009 bronią reprezentanci kadry juniorów Szwecji z Eslov Golf Club: Robin Kokociński i Jakim Lagregren. w ubiegłym roku drugie i trzecie miejsce zajęły plski drużyny w składzie: Romuald Bentkowski i Marek Orłowski oraz Ernest Młynarski i Witold Sikora.
 
 Specjalnie z myślą o początkujacych golistach po raz trzeci jest organizowany turniej AEZ Mistrzostwa Par Zielonej Karty. Formuła turnieju: four-ball stroke play na polu 9-dołkowym, drużyny dwuosobowe. Format  four-ball stroke play polega na tym, że każdy z partnerów gra swoją piłkę i po każdym dołku do wyniku drużyny przyjmuje się lepszy wynik. Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju, który z pewnością będzie doskonałym doświadczeniem i ułatwi start w zawodach rozgrywanych na 18-dołkowych polach golfowych.

Po raz kolejny partnerem turnieju będzie Hotel Focus, gdzie po pierwszym dniu zawodów odbędzie się „Players Party”.

Zgłoszenia:
tel. +48 (0) 91 4041533; fax. +48 (0) 91 4041538
e-mail:*protected email*; www.binowopark.pl

 

Zgłoszenia na AEZ Mistrzostwa Polski Par można przesłać internetowo  tutaj

Natomiast zgłoszenia na AEZ Mistrzostwa Par Zielonej Karty znajdziesz  tutaj  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *