Gawroński wygrywa w Kettlerze

Trzy zachodniopomorskie pola były areną turnieju Kettler Open Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, w dniach 9-11 lipca 2010 roku. Zwycięzcą został Grzegorz Gawroński 228 (na zdjęciu), przed Markiem Marcinkowskim 237 (obaj Amber Baltic Golf Club. Trzeci był Jan Galanty z kubu Binowo Park Golf Club.

Zmagania rozpoczęły się w piątek na polu Modry Las w Choszcznie. Po pierwszym prowadził Niemiec Simon Asmus z doskonałym wynikiem 70 (-2). Jeszcze tylko dwóm zawodnikom: Grzegorzowi Gawrońskiemu z Poznania (74) i Krzysztofowi Bilowi z Choszczna udało się zagrać siódemkę – był trzeci z wynikiem 79. Czwarte miejsce zajmował Marek Marcinkowski – 80 uderzeń.
 W sobotni poranek uczestnicy turnieju Kettlera spotkali się na polu w Binowie. Tutaj dobrych wyników było znacznie więcej. Najlepiej bo 76 uderzeń zagrał Bogusław Bil zaś po 77 zagrali Andrzej Olszewski i Jan Galanty. W ten sposób ukształtowała się czołówka turnieju: Prowadzili przed rundą finałową Simon Asmus i Grzegorz Gawroński 152, za nimi o sześć uderzeń byli Jan Galanty i Marek Marcinkowski.
 Do finałowej rundy nie przestąpił jeden z liderów Simon Asmus. Grzegorz Gawroński miał więc ułatwione zadanie i wygrał turniej "w cuglach" z wynikiem 228. Na drugie miejsce po dobrej rundzie 79 wysunął się Marek Marcinkowski (w sumie 237). Trzecie miejsce podium przypadło w udziale Jankowi Galantemu 240 uderzeń. Tuż za podium uplasowali się Bogusław Bil i Krzysztof Woźniak.