Maks poza zasięgiem rywali

W sobotę 20 listopada 2010 roku najbardziej wytrwali klubowicze z Binowa spotkali się na turnieju Binowo Park Open 2010. Ostatni tegoroczny turniej w podszczecińskim klubie był rozegrany w formule otwartej. Mogli w nim wziąć udział również zawodowcy. Korzystając z tego przepisu zagrał w nim najlepszy szczeciński golfista Maks Sałuda i zgodnie z przewidywaniami pewnie zwyciężył z wynikiem 73(+1).

Drugie miejsce zajął finalista tegorocznego WPGC – Sylwester Chrzanowski z dobrym wynikiem 80 uderzeń. Trzecim miejscem podzielili się rodzinnie odwieczni rywale Krzyś Boniewski i Janek Galnty po 82 uderzenia. Tuż za podium finiszował Andrzej Olszewski 85, wyprzedzając Ryśka Tośka 87. Cieszy, u schyłku sezonu niezła forma Ryszarda, gdyż miał on w tym roku ciągłe problemy z puttowaniem. W turnieju wzięło udział 41 najwytrwalszych szczecińskich amatorów golfa.