Poznaniacy biorą wszystko

Grzegorz Gawroński z Poznania został po raz ósmy mistrzem klubu Amber Baltic Golf Club. Tytuły wicemistrzowskie podzielili między sobą w rodzinie państwo Jesionek. Syn Maciej został pierwszym wicemistrzem, a ojciec Andrzej zdobył tytuł drugiego wicemistrza.

  Zmienna pogoda towarzyszyła turniejowi Titleist Mistrzostwa Amber Baltic Golf Club. W czasie ostatniego wiosennego weekendu 20-21.06.2015 roku prawie 50 osób, z całej Polski, stanęło do walki o tytuły mistrzowskie i atrakcyjne nagrody. Grano 36 dołków stroke play brutto i netto.
 Zimno i silny wiatr nie były sprzymierzeńcami zawodników. Mimo to wyniki można uznać za dobre. Mistrzem klubu w 2015 roku został, niejako już tradycyjnie bo po raz ósmy, Grzegorz Gawroński z Poznania (156 uderzeń). W kilku słowach mistrz podziękował organizatorom za dobre przygotowanie pola i jak zwykle sympatyczną atmosferę. Pierwszym wicemistrzem został Michał Jesionek (161) a drugim wicemistrzem Andrzej Jesionek (165).
 Najlepszy wynik brutto w kategorii open miał poznaniak Michał Kasprowicz (153 uderzeń) i wyprzedził swego krajana Ireneusza Sęka (170) oraz Krzysztofa Woźniaka (171) z Zielonej Góry. Pozostałe tytuły mistrzów Amber Baltic Golf Club trafiły do Pawła Grzelaka (166) w kategorii seniorów, Alicji Kubrakiewicz w kategorii pań i Eryka Gawrońskiego w kategorii juniorów.
W turnieju prowadzono też kategorię netto dla wszystkich graczy, wygrał ją Ryszard Rzęsa (-4 netto) przed Zbigniewem Foltą i Jarosławem Pawłowskim.  Sponsorami nagród w turnieju były firmy Titleist i "Paso".
 
Zdjęcie wszystkich zwycięzców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *