Gdzie czytają golfmedia.pl

Golfmedia.pl ma już swoich czytelników w 10 krajach. Na liście, poza oczywiście Polską, przoduje USA przed Wielką Brytanią i Kanadą. W dalszej kolejności są Niemcy, Holandia, Włochy i Szwajcaria. Zarejestrowano też wizyty z tak egzotycznych miejsc jak Singapur czy Turcja.

Wprawdzie już połowa lipca, ale jeszcze nie podsumowaliśmy poprzedniego miesiąca, co dla porządku niniejszym czynimy W czerwcu odwiedzaliście golfmedia.pl 1179 razy, czyli średnio było to 39 wizyt dziennie. Odwiedzający obejrzeli w sumie 4398 stron. Średnio jeden gość czyta więc 4 strony. Maksymalnie licznik zarejestrował 104 wizyty (7 czerwca) i 103 wizyty (30 czerwca). Nieco zmieniły się godziny największej aktywności internautów, aktualnie są to godziny 8-15 i 22-23. Przy czym wieczorem jest trochę więcej wizyt.
Nie zmienia się aktywność w odniesieniu do dni tygodnia. Większa aktywność jest w środku tygodnia niż w weekend. Najlepsze dni to wtorek i czwartek.
Redakcja golfmedia.pl serdecznie dziękuje wszystkim odwiedzającym nasze strony. Mamy nadzieję, że mimo sezonu urlopowego pozostaniecie nam wierni. Prosimy o opinię o zamieszczanych tekstach. Piszcie, co się Wam podoba a my będziemy szczególnie zwracać uwagę na takie tematy. Załączamy serdeczne golfowe pozdrowienia i życzymy wielu sukcesów zarówno osobistych jak i sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *