Wojciech Pijanowski ripostuje

Otrzymaliśmy odpowiedź Wojciecha Pijanowskiego na relację z Mistrzostw Polski Kobiet. Przytaczamy ją w całości poniżej. Redakcja golfmedia.pl jest pełna szacunku dla pracy pana Wojtka Pijanowskiego i śledzimy z sympatią rozwój wszelkich inicjatyw popularyzujących nasz ukochany sport. Tym niemniej trudno tu znaleźć złoty srodek. To co napisaliśmy na temat realizacji programu w czasie mistrzostw było oparte na relacji pań grających w turnieju. Opinii pewnie tak samo prawdziwej jak odpowiedź Wojtka Pijanowskiego tyle, że pisanej z strony gracza a nie realizatora telewizyjnego.

"Szanowny Panie Jurku,
oto cytat z Pańskiego artykułu dotyczącego Mistrzostw Polski Kobiet:"Wojciech Pijanowski kręcił cały czas film o Eli Panas, ekipa z kamerami szwendała się to tu to tam skutecznie przeszkadzając w grze. Wojtek Pijanowski dodatkowo wtrącał swoje uwagi sędziowskie skutecznie denerwując golfistki." Otóż:
1. Nie kręciłem filmu o Eli Panas ale materiały do "Magazynu Golfowego" emitowanego w trzecim ogólnopolskim programie TVP. w czwartki lub niedziele – przypominam, jesli Pan nie widział. Tak sie złożyło, że faworytka Agnieszka Pielaszek grała w tej samej grupie co Elżbieta Panas i w pierwszym dniu z Ewą Kuligowską, a w drugim z Dorota Midą.To po pierwsze.
2. po drugie "Szwendanie sie z kamera oznacza że nie panuje sie nad sytuacją i nie wiadomo co z nią zrobić. Ja wiem co z nią zrobić na polu golfowym. I dziękuję bardzo za kompelment "szwenadanie się"
3.Nie wtracałem swoich "sędziowskich uwag", dodatkowo denerwujac zawodniczki, tylko odpowiadałem na pytania jesli mnie Panie zapytały. I mam nadzieje, że po moich odpowiedzach nieco lepiej pozanały reguły gry w golfa

Pozdrawiam Pana serdecznie mając nadzieję, że jednak od czasu do czasu bywa Pan obiektywny
Wojciech Pijanowski"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *