Winny dzień golfowy

 W niedzielę 16 września br. na polu golfowym Lisia Polana pod Warszawą odbędzie Turniej Francusko-Polski połączony z degustacją win.

 Już po raz czwarty na mistrzowskim polu Lisia Polana zostanie rozegrany amatorski turniej golfowy francuskich, polskich i międzynarodowych środowisk biznesowych. W nieformalnej, rodzinnej atmosferze, która co roku towarzyszy tym spotkaniom, będzie można nie tylko uczestniczyć w sportowej rywalizacji, ale również skosztować francuskich win i kuchni z czterech regionów kraju.

 Tegoroczne wydarzenie sponsorowane jest przez pięć wiodących na rynku firm – KPMG, Gide Loyrette Nouel GLN , Dalkia Polska, Arthur Hunt Polska oraz CEFIC.

 W tym roku poszczególne strefy pola golfowego będą dedykowane czterem regionom produkcji win. W każdej regionalnej strefie na gości będzie czekał ekspert z dziedziny win. Goście będą mieli okazję degustować i odkryć cztery różne gatunki win, a także kulinarne specjały danego regionu, przygotowane przez francuskiego kucharza z hotelu Novotel Warszawa Centrum, największego kompleksu hotelowo-restauracyjnego w Polsce.

 Goście otrzymają mapkę “Trasy win”, dzięki której będą mogli trafić do poszczególnych regionów.

O turnieju

 IV edycja turnieju Polish-French Golf Cup zostanie rozegrana na malowniczym polu Doliny Wkry, niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego. Kompleks Lisia Polana położony jest w odległości 40 km od Warszawy  (9km od Trasy Gdańskiej, za Zakroczymiem).

Format rozgrywek

 Program zakłada podzielenie 72 graczy w zespoły 2 osobowe co szczególnie podkreśli integracyjny charakter turnieju. Podczas turnieju gracze będą mogli rywalizować w dwóch kategoriach – w klasyfikacji drużynowej (Stableford best ball) oraz klasyfikacji indywidualnej, gdzie o wygranej decydować będzie najwyższa liczba zdobytych punktów.

Podział na różne kategorie handicapowe pozwoli powalczyć o atrakcyjne nagrody nawet niedoświadczonym graczom.

Nagrody

 Wszyscy uczestnicy turnieju oraz goście Golf&Wine Day będą mieli szansę otrzymać butelkę wina bordeaux – Château Haut Myles – Cru Bourgeois, specjalnie wyselekcjonowanego i przygotowanego na ten wyjątkowy dzień.  

Firma Renault Polska ufundowała nagrodę specjalną dla gracza, który za pomocą jednego uderzenia trafi do dołka nr 7. Nagrodą będzie Renault Megane Cabriolet.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach  – klasyfikacji drużynowej, klasyfikacji indywidualnej oraz akademii golfa, otrzymają puchary i nagrody.

Akademia Golfa

 Podczas rozgrywek oraz po zakończeniu turnieju, zaproszeni przez sponsorów goście nie będący graczami golfa, będą mieli okazję wziąć udział w Akademii Golfa i rozpocząć naukę gry pod nadzorem doświadczonych trenerów.  

Garden party i ceremonia rozdania nagród

 Popołudnie będzie czasem zebrania wszystkich uczestników Turnieju oraz Akademii Golfa na wspólnej degustacji win. Dzień zakończy uroczysta ceremonia rozdania nagród. Wszyscy goście zaproszeni są do przybycia z rodzinami i dziećmi. Organizatorzy gwarantują gry i zabawy dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *