Binowska Integracja

W niedzielę 14 pażdziernika 2007 roku na polu w Binowie odbył się turniej integracyjny. Wygrała drużyna w składzie: Izabela Szukiewicz-Szarkas, Robert Nowosad Robert, Maciej Witkowski,  Leonard Gugała.

 

Na turnieju tłumnie zjawili się gracze:

Niektórzy rzadko widziani na polu golfowym w Binowie. Nic dziwnego, nie częsta to gratka za 30 zł zagrać dużą osiemnastkę. W turnieju zmierzyły się czteroosobowe drużyny złożone z dwóch doświadczonych klubowiczów i dwóch posiadaczy zielonej karty. Grano w systemie texas scramble z 1/12 sumy handicapów. Pogoda była wymarzona na golfa, słonecznie, bezwietrznie i dość ciepło, jak na październik. Zabawa była przednia, zaawansowani golfiści pokazywali nowicjuszom jak się gra na polu mistrzowskim. Adepci dokładali do gry coś od siebie, a to trafili putta a to wyszli z trudnej pozycji ratując zespół. Ostatecznie wygrała drużyna w składzie:

 

1. Gugała Leonard,  Nowosad Robert, Szukiewicz-Szarkas Izabela, Witkowski Maciej  – 67 brutto, 58 netto. Na zdjęciu również Rafał Zmysłowski – Prezes Klubu Binowo Park (pośrodku) i Sven-Olov Brax – Własciciel pola golfowego Binowo Park (z prawej)

2. Tutko Sylwester, Chrzanowski Sylwester, Winiarski Mirosław, Linniczenko Józef – 70 brutto, 62 netto

3. Mendak Kazimierz (na zdjęciu z lewej), Kurka Paweł (na zdjęciu z prawej), Olszewski Maciej, Konarski Wojciech – 70 brutto, 62 netto

Czwarte miejsce zajęli z tym samym wynikiem:

Wojtas Mariusz, Mickiewicz Andrzej, Boniewski Krzysztof (w zespole grała jeszcze Mirella Palmi) count backiem przegrali trzecie miejsce. Andrzej Mickiewicz kandyduje na posła w Szczecinie z listy LID. Odrobina agitacji na pewno nie zawadzi. No wiecie już golfiści jak głosować?
Równolegle do turnieju na dużym polu, swoje zawody rozgrywali członkowie Fitnes World z hotelu Radisson SAS w Szczecinie. Pole Binowo Park zorganizowało dla nich dzień otwarty.
Pierwsze miejsce z wynikiem 33 uderzenia zajęła drużyna – Bednaż Bartosz, Grzonkowski Paweł, Skiba Krzysztof, Sławomir Orłowski.

Drugie miejsce z tym samym wynikiem zajęli: Konopiński Michał, Konopińska Ewa, Konecka Bogusia, Konecki Edward

Trzecie miejsce zdobyli:Tarka Magdalena, Krulik Danuta, Roszkowska Urszula, Roszkowski Andrzej

Rywalizacja na polu golfowym bardzo podobała się wielbicielom fitnesu. Kierownik Klubu Fitnes World Andrzej Szrenfer był bardzo rozczarowany z dziewiątego miejsca, które zajęła jego drużyna. Ostatnio szef fitnesu jest coraz częściej widywany na polu w Binowie, na pewno następnym razem będzie lepiej.

Wszyscy uczestnicy część 1

Wszyscy uczestnicy część 2

Wszyscy uczestnicy część 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *