Konkurs 2007

A więc stało się, odpalamy! Minął kolejny rok i tradycyjnie już redakcja www.golfmedia.pl ogłasza konkurs na najbardziej lubiane pole golfowe w Polsce. Konkurs premiuje jak najbardziej subiektywne wrażenia gościa na polu golfowym. W końcu co jest dla golfisty najważniejsze? Przede wszystkim liczy się przyjemność z gry i przebywania na polu. Głosujcie od dziś – "Złota Piłka z Laurem 2007" czeka na zwycięskie pole.

 Wasz głos – czytelników www.golfmedia.pl jest wyrazem uznania dla załogi ulubionego pola. W ten sposób doceniacie pracę właścicieli, managerów, greenkeeperów i ekipy biurowej wyróżnionego pola. Wasz wybór niekoniecznie świadczy o jakości pola, a mówi tylko o tym czy lubimy w danym miejscu spędzać czas, czy jesteśmy na wybranym polu "u siebie".

  O odbiorze pola golfowego jako przyjazne decydują przede wszystkim ludzie i panująca w domku klubowym atmosfera. O notowaniach klubu świadczy też praca szkoleniowa, w tym praca z juniorami i zaangażowanie dyrekcji w działania zmierzające do promocji golfa. Nie przypadkiem nasi laureaci zdobywają tytuły Klubowych Mistrzów Polski.

  Aby wziąć udział w głosowaniu należy wybrać pole w ramce umieszczonej z prawej strony z napisem ankieta. Głosować można raz dziennie. Laureatem konkursu zostanie to pole które do godziny 24.00 w dniu 29 lutego 2008 roku zbierze największą liczbę Waszych głosów.

 W konkursie biorą udział wszystkie 18 dołkowe pola mistrzowskie działające w Polsce. Ze względów technicznych, nie uwzględniono pól mniejszych, które oczywiście też mogą być przyjazne, ale nie mogą być wybierane.

 W ubiegłorocznym konkursie zwyciężyło Pole Toya w Krzyżanowicach pod Wrocławiem (zdjęcie powyżej z wręczenia nagrody) wyprzedzając o włos Binowo Park Golf Club – laureata pierwszej edycji konkursu. Wysoko było podpoznańskie Bytkowo i olsztyński Mazury Golf&CC. Kto wygra w roku 2007 zależy od Waszych głosów.

  W stosunku do ubiegłorocznego konkursu przybyły dwa nowe pola mistrzowskie: Śląski Klub Golfowy w Siemianowicach Śląskich, który od niedawna ma pełną osiemnastkę – par 72 i Tower Golf Club – trzeci już klub z okolic Gdańska. Zapraszamy sympatyków poszczególnych pól do naszej zabawy.

 Redakcja golfmedia.pl, aby ułatwić czytelnikom wybór, będzie drukować cyklicznie  opisy pól. Zapraszamy wszystkich czytelników do nadsyłania e-maili na adres: *protected email*, dotyczących swoich wrażeń z grania na polu oraz reminiscencji z kontaktu z pracownikami i klubowiczami. Opublikujemy Wasze opinie.

 Nagrodą w konkursie jest "Złota Piłka z Laurem" tradycyjne, honorowe trofeum dla najbardziej lubianego pola golfowego w Polsce.

 A oto "Złota Piłka z Laurem" w całej okazałości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *