Park Golf Hotel

W Szczecinie przybył drugi golfowy symulator. Zainstalowało go Stowarzyszenie Miłośników Golfa "Golf & Relax" w czterogwiazdkowym Hotelu Park w samym centrum miasta. Inauguracyjne uderzenia wykonał Witold Jabłoński – Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego (na zdjęciu).

  W niedzielę 17 grudnia 2007 roku prezes Stowarzyszenia Miłośników Golfa Zbigniew Świrski otworzył nowe zimowe cenrum golfowe w Szczecinie. Przy współudziale władz hotelu, w szczególności życzliwości golfisty i prezesa hotelu w jednej osobie – Włodzimierza Waśniewskiego udało się stworzyć w Szczecinie kolejny ośrodek uprawiania golfa w zimie.

  W centrum zainstalowano nowoczesny symulator Golf Blaster II. Można na nim grać na 20 polach z całego świata lub trenować w trybie driving range. Po każdym uderzeniu jest dostępna kompletna analiza swingu umożliwiająca doskonalenie techniki uderzenia.

 Prezes Świrski poinformował o zimowych rozgrywkach golfowych o mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego. Komitet organizacyjny tworzą kapitanowie wszystkich klubów w zachodniopomorskiem: Andrzej Mataj (Golf & Relax), Andrzej Olszewski (Binowo), Leszek Zembrowski (Amber), Boguslaw Bil (Modry Las). Rozgrywki są planowane w styczniu, finał odbędzie się w lutym.

 Przypomnijmy, że w hotelu Park w Szczecinie działa wspaniałe zaplecze SPA. Dostępny jest basen, masaże, zabiegi lecznicze, fitness i siłownia. Funkcja golfowa wzbogaca, już i tak bardzo szeroką, ofertę rekreacyjną hotelu.

 Symulator jest dostępny codziennie w godzinach: 10-22
 Ceny za godzinę gry:
pon-czw: 10-12 – 60 zł, 13-16 – 70 zł, 17-22 – 80zł
pt: 10-12 – 60 zł, 13-16 – 70 zł, 17-22 – 100zł
sob-nie: 10-12 – 80 zł, 13-16 – 90 zł, 17-22 – 100zł

 Rezerwacje są wykonywane elektronicznie na stronie www.golfsymulator.pl
lub telefonicznie pod nr 091 434 00 50
lub pod adresem e-mailowym: *protected email*

 Otwarcie centrum (od lewej) Włodzimierz Waśniewski, Iwona Baryła – dyrektor hotelu, Zbigniew Świrski

 Na bannerze dekorującym centrum symboliczna unia wszystkich zachodniopomorskich pól golfowych

 Obraz pola w górach na symulatorze

 Wojciech Murgrabia próbuje opanować kij treningowy z łamaną końcówką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *