Długi golfowy weekend

Zachodniopomorskie kluby golfowe przygotowały atrakcyjne propozycje na dłuuugi weekend. Warto przyjechać w Zachodniopomorskie, aby wypocząć i jednocześnie pograć w golfa. Zobacz jakie są propozycje Ambera, Binowa i Modrego Lasu.

 W Amber Baltic Golf Club w Kołczewie zaplanowano dwa turnieje. Pierwszego maja jednodniowy "IV Puchar Zjednoczonej Europy". Klasyfikacja stroke play brutto i netto. Członkowie ABGC opłata 40 zł, goście 130 zł. Trzeciego i czwartego maja rozegrany będzie "VI turniej Konstytucji 3 Maja". Klasyfikacja stableford brutto i netto. Tym razem członkowie ABGC zapłacą 60 zł a goście 250 zł.
Więcej informacji www.abgc.pl, zgłoszenia *protected email* lub telefonicznie 91 3265110.

 Na polu w Binowie tym razem nie będzie turniejów. Pograć można towarzysko. Green fee na 18 dołkowym polu: dla gości 190 zł, dla gości członka klubu 170 zł. Green fee na 9 dołkowym polu: dla gości 80 zł, dla gości członka klubu 70 zł.

 Modry Las przygotował na majówkę specjalną ofertę. Golfiści, którzy wykupią w dniach 1-3 maja przynajmniej dwa green fee otrzymają 20% rabatu oraz niższą opłatę wpisową do Turnieju Flagi Narodowej – 110 zł zamiast 140 zł.
 W czwartek 1 maja 2008 nie lada atrakcja Tturniej "Dzień Członkostwa". Głowną nagrodą jest roczne członkostwo w klubie Modry Las, na sezon 2008 dla gościa (mężczyzna, kobieta lub junior), który uzyska najlepszy wynik brutto podczas turnieju. Gra odbędzie się na 18 dołkach w systemie „Stableford”.
Opłaty: członkowie MLGC – bezpłatnie, goście członków – 130 zł.
 W niedzielę 4 maja turniej "Flagi Narodowej Rzeczpospolitej Polskiej". Gra odbędzie się na 18 dołkach w dwóch kategoriach. W systemie „Stroke Play” (na ilość uderzeń) z pełnego handicapu dla graczy z handicapem 24 i niższym. W systemie stableford z pełnego handicapu dla graczy z handicapem 25 i wyższym.
Opłaty wyniosą 60 zł dla członków MLGC, 140 zł dla gości. W cenie catering.
Więcej informacji www.modrylas.pl, zgłoszenia pod telefonami 095 768 99 06, 0667 710 410 lub e-mail *protected email*.

 Na weekend zapowiadana jest dobra pogoda: wprawdzie w czwartek może popadać ale sobota i niedziela będą słoneczne i ciepłe.

  Zdjęcie w miniaturze Krzysztof Olszewski – zwycięzca w kategorii netto mężczyzn "Turnieju Flagi Narodowej 2007" – z archiwum Modrego Lasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *