Berlin i golf

Turniej Golfowy Berlin-Polska Golf Cup 2008 a zarazem spotkanie biznesu, polityki i mediów, odbyło się w piątek 30 maja na polu Berliner Golf & Country Club Motzener See pod Berlinem. Wydarzenie organizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Berlinie, polską spółkę Bermag oraz Berlin Partner GmbH cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku podczas drugiej edycji turnieju, na polu Motzener See spotkało się ponad 170 managerów, dziennikarzy i polityków.

 Turniej główny był rozgrywany na mistrzowskim 18 dołkowym polu golfowym. Pole Motzener See jest jednym z najlepszych obiektów w bezpośredniej okolicy stolicy Niemiec. Czterokrotnie gościło najlepszych golfistów świata rywalizujących w cyklu PGA Tour.

 W końcowej klasyfikacji nagrody otrzymali zarówno gracze z Niemiec- Peter Gratzfeld, Torsten Burchardt, Robert Görsch, jak i z Polski – Hans-Jörg Otto, szef podpoznańskiej firmy El-Cab, Witold Szczepanowski z firmy Divers, Piotr Tolko, dziennikarz portalu Szczecinbiznes.pl, Zbigniew Łopiński, dealer Volkswagena i Audi ze Szczecina i Andrzej Kurzymski z firmy Beyond. Nagrodę  za najlepszy wynik brutto otrzymał Oliver Bittis.

 Oprócz tego, w trakcie turnieju odbyły się dwa konkursy – które wygrali Ines Richter i Gabriela Stockmann wśród pań i Marcin Kostaszuk, szef Działu Kulturalnego Głosu Wielkopolskiego oraz Kazimierz Mendak w kategorii panów.

 Gratką dla golfistów była demonstracja najnowszej kolekcji kijów golfowych niemieckiej marki Bagger Vance. Imprezę zwieńczył efektowny pokaz fajerwerków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *