Murgrabia w formie

W sobotę 28 czerwca 2008 roku klubowicze z Amber Baltic Golf Club rozegrali swój IV Turniej Klubowy. Najlepszym wynikiem zabłysnął Wojciech Murgrabia ze Szczecina (na zdjęciu), zagrał 82 uderzenia brutto, co dało mu wynik 68(-4) i zwycięstwo w kategorii netto.

 Taki sam rezultat brutto – 82 miał Zdzisław Krupa, dzięki lepszemu wynikowi na ostatnich dołkach zdobył puchar za najlepszy wynik brutto. Na trzecim miejscu turniej zakończył Michał Jadwisiak 83 uderzenia. Na dalszych miejscach byli ex equo po 84 uderzenia Paweł Grzelak i Krzysztof Woźniak. Paweł Grzelak narzekał na rough. Na siedemnastce jego piłka wpadła w wysoka trawę i skończyło się dziesiątką, co jest kleską dla tej klasy zawodnika.

 W klasyfikacji netto wśród zawodników z HCP 18-36 wygrał Janusz Jadwisiak, miał 90 uderzeń brutto (71 netto). Drugie miejsce zajęła Maria Niewegłowska z wynikiem 100 (72 netto). Pod nieobecność graczy z Poznania i Łodzi w turnieju brało udział niewielu klubowiczów. Może to konkurencja ze strony innych wydarzeń golfowych, może początek sezonu urlopowego a może po prostu kiepska pogoda spowodowały tę absencję. Kto nie był jednak niech żałuje. Pole w Kołczewie jest w doskonałej kondycji, wspaniałe greeny i fairwaye zachęcają do dobrej gry. Nagrody w turnieju były sympatyczne – można było wygrać nocleg w Wisełce. Za umiarkowane wpisowe serwowano dodatkowo smaczny obiad.

 Rozpoczyna się sezon urlopowy, zachęcamy do przyjazdu nad morze. Oprócz masy innych atrakcji można pograć w golfa na doskonale utrzymanym polu mistrzowskim. Najbliższa okazja już w nadchodzący weekend – Turniej AEZ "Ojciec i syn" – Amber Baltic Golf Club zaprasza.

 

Wojciech Murgrabia odbiera nagrodę z rąk Zdzisława Niewęgłowskiego, z prawej manager klubu Małgorzata Marchelak

 

Tryumfator w kategorii brutto Zdzisław Krupa (z prawej)

 

Janusz Jadwisiak (z lewej) był najlepszy w kategorii HCP 18-36

 

Maria Niewęgłowska nagradzana przez męża, grunt to rodzina

 

Każda pogoda jest dobra na golfa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *