Reguły gry w golfa na stronie PZG


Internetowa wersja ,,Reguł Gry w Golfa – 2008/2011" dostępna jest już na stronie www.pzgolf.pl. Przygotowano ją z myślą o tych, którzy chętniej posługują się narzędziami internetowymi, dającymi możliwość szybkiego i sprawnego dotarcia do informacji.

 Wersja internetowa reguł golfa, podobnie jak papierowa, zawiera nie tylko szczegółowe wytyczne postępowania w konkretnej sytuacji, ale też nie przypadkiem zaczyna się od opisu etykiety obowiązującej w golfie. Zawartość poszczególnych rozdziałów odpowiada wydanym przez PZG ,,Regułom Gry w Golfa 2008/2011", które na bieżąco przekazywane jest bezpłatnie wszystkim członkom Polskiego Związku Golfa. 

 W zakładce PZG na stronie www.pzgolf.pl, poprzez spis treści, możemy wejść do konkretnego rozdziału tej "internetowej książki". Konkretne hasła bądź reguły można najszybciej wyszukać poprzez "tagi". Dodatkowo stworzyliśmy wyszukiwarkę, która przeniesie nas do danej reguły czy słowa kluczowego. Wystarczy wpisać numer reguły lub szukane hasło w cudzysłowie ("ABC"), a wyszukiwarka odeśle nas do powiązanych z nimi artykułów. Odszukanie zadanego hasła lub reguły w otrzymanych wynikach jest łatwiejsze poprzez użycie skrótu ctrl+F.

  Co prawda, poświęciliśmy wiele czasu na sprawdzenie sposobu działania tej nowej funkcjonalności portalu PZG, ale mamy świadomość, że prawdopodobnie nie uniknęliśmy błędów. Wszystkich tych, którzy znajdą takie błędy, prosimy o kontakt na adres: *protected email* w sprawach merytorycznych lub *protected email* w sprawach redakcyjnych i technicznych. Mile widziane będą również inne uwagi odnośnie sposobu prezentacji reguł na stronie.

 Mamy nadzieję, że stworzone przez nas narzędzie okaże się przydatne. I nie zapominajmy o tym, by papierowe wydanie ,,Reguł Gry w Golfa" mieć przy sobie podczas każdej rundy golfowej!
Z golfowym pozdrowieniem, Polski Związek Golfa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *