Rajszew dzieciom

W sobotę 31 listopada 2009 r. już po raz piąty pole golfowe First Warsaw Golf & Country Club wspólnie z Agencją Adliner zorganizowało Charytatywny Turniej Golfowy. Zebrane środki trafią do wychowanków chotomowskiego Domu Dziecka im. Piusa XI oraz do Fundacji Mam Marzenie, działającej na rzecz dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzięki loterii oraz opłatom green fee zebrano 11 000 złotych.
 

 Impreza składała się z dwóch części – turnieju golfowego oraz pikniku. Zawody rozpoczęły się już po godzinie 10.00. Mimo wczesnej pory golfiści ochoczo wyruszyli na pole. Nawet mroźna pogoda nie przeszkadzała graczom. O odpowiedni poziom energii oraz celne uderzenia dbał Redbull. Dodatkowo, gorącą atmosferę i świetne nastroje podtrzymywało grzane wino dowożone
na pole.
 Gdy na polu trwała jeszcze zacięta walka o zwycięstwo, w domku golfowym rozpoczęła się już część piknikowa. Przyjechały dzieci z chotomowskiego Domu Dziecka. Organizatorzy i partnerzy przez cały czas dbali o dobrą atmosferę i zabawę najmłodszych. Dzieci otrzymały od Lipton Ice Tea powitalne prezenty. Czekała na nie również sala zabaw, konkursy z nagrodami oraz ognisko. Jednak największą niespodzianką okazała się możliwość uczestniczenia w pokazach driftingu samochodowego zorganizowanego przez Presto Pasta. Po zakończonym turnieju, przyszła pora na atrakcje pozagolfowe. Zawodnicy mieli chwilę na regenerację. Odpoczynek uatrakcyjniał występ artystyczny zorganizowany przez Ewa Art. Project. Dla gości zaśpiewały dwie młode i bardzo uzdolnione artystki: Wioleta Oliferuk i Katarzyna Jaźnicka.
 Następnie rozpoczęła się aukcja charytatywna. Goście mobilizowani przez prowadzącego Jacka Bartczaka niestrudzenie licytowali przygotowane eksponaty. A było, o co walczyć – na zwycięzców czekały gadżety z autografami polskich sportowców, obrazy namalowane przez dzieci z Chotomowa, ekspres podarowany przez Nespresso, karnety do Gymnasiona a nawet pierwsza gitara Bartka Króla. Najhojniej licytowali: Bill Carey, Sebastian Sawczuk, Darek Kościkiewicz. Za co, w imieniu Domu Dziecka w Chotomowie serdecznie dziękujemy. Dzięki aukcji udało się zebrać 12 000 PLN. Potrzebnych na modernizację ośrodka.
 Uwieńczeniem imprezy była wyczekiwana przez wszystkich loteria fantowa. Największymi szczęśliwcami okazali się: Tomasz Szczepanek – wygrywając roczne członkostwo w Klubie FWG&CC; Mirosław Pisarski zdobywając tygodniową wycieczkę do Tunezji podarowaną przez Selectours, a także Jerome Lafuite, który wylosował kurs tańca w szkole Duet.
 Udało się spełnić jedno z marzeń podopiecznych Fundacji. Firma Presto Pasta, zapewniająca catering na imprezę została opiekunem marzenia Łukasza. Jednakże to dopiero jedno spełnione marzenie. Jeszcze wiele dzieci z Fundacji Mam Marzenie czeka na pomoc. Na polu golfowym w Rajszewie do końca miesiąca będzie stała Tablica Marzeń informująca o marzeniach, które potrzebują opiekuna.

Turniej rozegrano w systemie shotgun. Zwyciężyli następujący gracze:
Kategoria Longest Drive Man: Michał Jesionek
Kategoria Longest Drive Lady: Elżbieta Panas
Kategoria Closest to the pin Man: Lee Kang Sup
W klasyfikacji stroke play brutto zwyciężył Bill Carey z Piotrem Kozłowskim.
Na drugiej pozycji uplasowali się Paweł Przybylski oraz Jan Zawadowski.
Trzecie miejsce zajęli Andrzej Jesionek z Michał Jesionek.
W klasyfikacji stroke play netto pierwsze miejsce zajeli: Vu Quang Lan i Binh Tan Ngyuen. Na drugim miejscu znalazł się James Na i Lee Kang Sup. Trzecie miejsce przypadło Mariuszowi Markowskiemu oraz Tomaszowi Szczepankowi.

Pole golfowe FWG&CC Rajszew wraz z agencją reklamową Adliner Sp. z o.o. bardzo dziękują wszystkim sponsorom, patronom medialnym, gościom oraz członkom klubu, za wsparcie i okazaną pomoc.
 
Poniżej kilka zdjęć z turnieju i towarzyszących atrakcji:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *