Yes I can

Śmietanka towarzyska Szczecina – dziennikarze, politycy, biznesmeni pojawili się na uroczystej promocji książki Witolda Jabłońskiego – golfisty i wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego. Książka nosi tytuł "Można – zapiski z mojej politycznej kuchni". Na zdjęciu autor z kwiatami otrzymanymi od Burmistrza Połczyna Zdroju Barbary Nowak.

"Łzy marszałka Husejki, CBA buszuje w turystyce, federacja sportu na widelcu NIK-u" takie hasła mają zachęcać do lektury. Witold Jabłoński na kartach swoistego pamiętnika zapisuje kronikę swojej kadencji jako członka zarządu województwa. W Zachodniopomorskiem w ciągu 3 ostatnich lat wybudowano 110 boisk "Orlik 2012", od 2008 roku do 2010 nakłady na kulturę wzrosły z 30 do 60 milionów złotych (o 100% ! w dobie powszechnego zaciskania pasa), powołano do życia Zachodnopomorski Regionalny Fundusz Filmowy – to tylko niektóre z sukcesów.
Książka kończy się zdaniem "W życiu można robić różne rzeczy: ale najważniejsze jest to, aby nie przywiązywać się do żadnych funkcji. Bycie prezydentem, marszałkiem, radnym to epizody. Ważne jest aby być człowiekiem dobrym i uśmiechniętym. Tego ostatniego mi trochę brakuje… Jeżeli moja opowieść sprawiła, że się uśmiechaliście to dobrze." My się uśmiechaliśmy, książka jest dowcipnie napisana, z gawędziarską swadą, żywym językiem – polecamy.
 
Jolanta Kowalewska – dziennikarz polityczny Gazety Wyborczej tym razem w zgodzie z politykiem (to rzadkość!)
 
Kolejka po dedykację autora
 
Poseł Arkadiu Litwiński z PO
 
Andrzej Mickiewicz – radny z SLD  ze swoim egzemplarzem książki

 
 Autor z Romanem Kudelnickim, golfistą i businessmanem
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *