Wakacyjny obóz golfowy dla dzieci i młodzieży w Międzyzdrojach

Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w wakacyjnych obozach golfowych. Obóz odbędzie się w terminie 17.08.2015r. – 24.08.2015r. W programie golfowym siedem dni nauki, treningu i gry. Wszystko to w pięknej scenerii jednego z najstarszych polskich klubów golfowych Amber Baltic Golf Club, Ekskluzywne zakwaterowanie w jednym z najlepszych apartamentowców Aquamarina w Międzyzdrojach zlokalizowanym w lesie 50 metrów od plaży.

 Przewidujemy naukę wszystkich golfowych umiejętności, korekty swingu, nauka różnych rodzajów uderzeń w tym z pozycji specjalnych, nauka pozytywnego myślenia i trening odporności psychicznej, nauka strategii gry w tym strategii ataku na green. Razem przewidujemy 34 godziny efektywnego treningu obejmującego zajęcia techniczne i grę.
Program będzie dostosowany do wieku dzieci i do prezentowanych umiejętności golfowych. W programie konkursy, zabawy i gry z nagrodami.

Cena : 2300 zł (dla członków  Amber Baltic Golf Club), 2450 zł ( dla pozostałych gości)*

Koszt udziału w obozie obejmuje:

  1.      program golfowy
  2.      zakwaterowanie w 4 lub 6 osobowych, komfortowych apartamentach Aquamarina w Międzyzdrojach (zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach lub salonie), apartamenty 50m od plaży,
  3.      wyżywienie 3 posiłki dziennie,

Program obozu:

  •      szkolenia z golfa
  •      opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej i pedagogicznej,
  •      ubezpieczenie NW,
  •      opłaty w ramach szkolenia wraz z wypożyczeniem sprzętu,
  •      transfery podczas obozu.
  •     atrakcyjny  program  rekreacyjno – sportowy  „po golfie”

Szczegółowy plan obozu na www.familyandsport.pl

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły napisz *protected email* lub zadzwoń  606-22-66-83

 *Dojazd na miejsce obozu we własnym zakresie, w przypadku grupy powyżej 4 osób możliwość zorganizowania dojazdu, (dodatkowo płatny)
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *