Finał już bliski

Do rozstrzygnięcia konkursu na najbardziej lubiane pole golfowe w Polsce pozostał niespełna miesiąc. Przypominamy, że głosować można do 31 stycznia 2006 roku do godziny 24.00. Laureatem konkursu zostanie pole, które w tym terminie zdobędzie najwięcej głosów.

 Głosować można raz dziennie, (co 24 godziny).Czasem głosujący w konkursie skarżą się, że ich głos nie jest uwzględniony. Wyjaśniamy, aby ponowny głos został zaliczony musi od poprzedniego głosowania upłynąć, co najmniej 24 godziny. Na przykład:, jeśli pewien głos został oddany o godzinie 10.00, ponownie można zagłosować o 10.01 następnego dnia.

 Konkurs został bardzo życzliwie przyjęty przez czytelników portalu golfmedia.pl. Spotykamy się na każdym kroku z życzliwymi recenzjami tej akcji. Współzawodnictwo zostało zauważone przez inne media golfowe. Redakcja dziękuje portalom golf.pl i golfnews.pl za wsparcie informacyjne konkursu.

 Przedstawiciele innych pól golfowych niż zachodniopomorskie, skarżą się na to, że konkurs faworyzuje pola Binowo Park i Amber Baltic. Z dużą radością konstatujemy, że nie jest to prawdą. Na dzień 4 stycznia w konkursie oddano 855 głosów. Prowadzi wprawdzie Binowo 304 głosy, ale tylko niewielką liczbą głosów wyprzedza Sierra Golf z Wejherowa – 287 głosów. Na trzeciej pozycji znajduje się pole Mazury Golf z Naterek z wynikiem 137 głosów. Istota głosowania internetowego polega na globalnym dostępie i można głosować z każdego miejsca kuli ziemskiej. Tak też się dzieje w naszym konkursie, oddawane są głosy również zza oceanu: z USA i Kanady.

 Na naszych stronach kontynuujemy cykl omawiający pola uczestniczące w konkursie. Nie wszyscy golfiści grali przecież na każdym z pól. W każdym opisie znajdują się opinie golfistów grających na tym polu. Opinie czasem kontrowersyjne, czasem surowe, ale prawdziwe. Każdy może zabrać glos na temat pola, na którym grał. Po to właśnie jest ten konkurs, aby zarządzający polami poznali naszą golfistów opinię, co jest dla nas ważne, aby mile spędzić golfowo czas.

 Jeszcze raz zachęcamy do wyrażania swoich opinii. Najciekawsze z nich będą publikowane na naszych stronach.

Redakcja golfmedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *