Mistrzostwa lekarzy i adwokatów

W sobotę 21 maja 2005, na polu w Binowie walczyli o tytuły Mistrzów Polski adwokaci i lekarze. W turnieju towarzyszącym mogli wziąć udział wszyscy chętni.

Turniej został przerwany przez burzę niektórzy nie zdążyli schronić się w porę.

Pierwsze miejsce netto wśród lekarzy zajął ortopeda ze Szczecina Rafał Przybylski (z prawej).

Trzecia wśród kobiet -lekarek była stomatolog Maria Sowa.

Drugie miejsce zajęła Danuta Marcinkowska z Warszawy.

Zwyciężyła i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski wśród lekarek Ewa Duda na zdjęciu z dr Mrozińskim z Okręgowej Izby Lekarskiej ze Szczecina.

Nowakowski Marek przegrał wicemistrzostwo count backiem i ostatecznie był trzeci w klasyfikacji brutto lekarzy.

Artur Śliwiński został Wicemistrzem Polski Lekarzy.

Wygrał, tradycyjnie już, Andrzej Szmit Dyrektor Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego, tym razem ze słabym, jak na niego wynikiem 86 uderzeń.

Andrzej Szmit wręcza puttera Tomaszowi Hamerze.

Bogdan Adamek (po lewej) wyjechał z pola bogatszy o wooda fairwayowego, którego otrzymał od Andrzeja Szmita.

Zbiorowe zdjęcie uczestników V Mistrzostw Lekarzy w Golfie 2005.

Andrzej Bednarek zajął trzecie miejsce w klasyfikacji turnieju towarzyszącego.

Krzysztof Bil był drugi w klasyfikacji brutto.

Zwyciężył brutto Jędrzej Łopatto.

Trzecią kobietą wśród adwokatów była Jagoda Wolska.

Zwyciężyła po dogrywce Elżbieta Gąsecka (pokonała na pierwszym dołku play off Urszulę Bednarek).

Mirek Łopatto tym razem był trzeci wśród adwokatów.

Wicemistrz Polski Adwokatów 2005 – Krzysztof Łazowski.

Wśród adwokatów najlepszy był Longin Tadeusz na zdjęciu odbiera z rąk Tomasza Ćwieka oryginalny rysunek Henryka Sawki.

Aneta Aloksa-Majewska (w środku) była najlepszą wśród kobiet w turnieju towarzyszącym.

Zwycięzcy w turnieju adwokatów: Jędrzej Łopatto, Elżbieta Gąsecka i Tadeusz Longin.

Wszystkiego doglądał ojcowskim okiem Wiceprezes PZG Lech Gąsecki.

Na początkowej miniaturze Andrzej Piotrowski z Łodzi – tym razem zajął najgorsze z możliwych czwarte miejsce w mistrzostwach adwokatów.