Polki w Berlinie

Dwie polskie golfistki Agnieszka Pielaszek oraz Beata Heith wystąpią w eliminacjach turnieju Olsen Open w Berlinie.

Otrzymaliśmy informację, że 14 lipca 2005 r. na podberlińskim polu golfowym Golf- & Country Club Seddiner See, rozpoczyna się turniej eliminacyjny Olsen Open. Polskie barwy bedą reprezentować Agnieszka Pielaszek i Beata Heith.


Agnieszka Pielaszek warszawianka z klubu w Rajszewie jest najbardziej utytułowaną i aktualnie najlepszą polską golfistką (hcp 3). Zawodniczka gra w golfa od 1995 roku.
 

Beata Heith (hcp 17), grająca od 1996 roku, obecnie reprezentuje klub golfowy w Olsztynie, ale dawniej była częstym gościem Amber Baltc Golf Club i jest dobrze znana w naszym zachodniopomorskim środowisku golfowym.

Olsen Open jest turniejem wyłączenie dla kobiet grających amatorsko w golfa. Rozgrywki prowadzone są w oryginalnym formacie, w którym klasyfikacja jest prowadzona w 2-osobowych zespołach. W ramach cyklu zostanie rozegranych 10 turniejów kwalifikacyjnych na terenie całych Niemiec. Każdy turniej wyłoni 2 zwycięskie pary. Jesienią 20 najlepszych duetów weźmie udział w finale rozgrywanym na Kanarach.

Golfmedia.pl kibicuje polskim reprezentantkom, zwłaszcza że oprócz umiejętności golfowych imponują również urodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *