Złoto dla zuchwałych

Mistrzem Klubu Amber Baltic Golf Club w 2014 roku został Grzegorz Gawroński z wynikiem 157 (77+80) uderzeń po dwóch dniach turnieju, tytuł pierwszego Wicemistrza przypadł Pawłowi Grzelakowi (169 uderzeń) a tytuł drugiego Wicemistrza zdobył Paweł Stasiak (177 uderzeń). W kategorii Open najlepszy był Krzysztof Woźniak. Mistrzynią Klubu Kobiet została Alicja Kubrakiewicz a Mistrzem Klubu Juniorów Eryk Gawroński.

Mistrzostwa Klubu Amber Baltic były rozgrywane przy pogodzie bardziej adekwatnej do surviwalu niż do golfa. Padało cały turniej a momentami wiał porwisty wiatr. Zwycięzcy wykazali się największym hartem ducha, tym bardziej należą się im wielkie gratulacje.

Prowadzono też klasyfikacje netto w grupach handicapowych. W grupie 0-18 najlepszym graczem był Jarosław Pawłowski 148 uderzeń netto. Natomiast w klasyfikacji graczy z handicapami 18,1-36 wygrał Witold Zieliński. Najbliżej dołka na 14 uderzył Grzegorz Gawroński- 99 cm, a jego syn Eryk zaimponował najdłuższym drivem 260 metrów.
Sponsorami nagród były firmy – Paso, Paweł Sobaszkiewicz, MK Golf Michał Kulczyński, Pilsner Urquell.