Janek Szałagan najlepszy w XI Pucharze Zjednoczonej Europy

XI Turniej Zjednoczonej Europy rozpoczął golfową majówkę w Amber Baltic Golf Club. Kto żyw ruszył z miasta nad morze nic dziwnego, że w turnieju zobaczyliśmy gości prawie z całego kraju. Gracze przyjechali z Warszawy, Poznania, Śląska, Łodzi, Wrocławia i oczywiście Szczecina, żeby zagrać rundę z przyjaciółmi nad polskim morzem.

 Pięknie przygotowane pole zachęcało do dobrej gry. Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Cleveland i MMGolf też nie były bez znaczenia. W turnieju brylowała młodzież nie pozostawiając złudzeń weteranom, że golf nie jest bynajmniej dla seniorów.
 Najlepszy wynik 32 pkt stb brutto co daje 76 uderzeń zagrał Janek Szałagan z Wrocławia. Druga była członkini kadry narodowej juniorów do lat 14 Dorota Zalewska z Binowa, która miała 27 pkt stb brutto. Trzecie miejsce w klasyfikacji brutto zajął Maciej Jesionek z Warszawy wyprzedzając count backiem zielonogórzanina Krzysztofa Woźniaka (obaj 26 pkt stb). 
 W klasyfikacji netto zwyciężył Piotr Kaczmarek 38 pkt stb wyprzedzając dwóch szczecinian: Roberta Piesika (37 pkt stb) i Krzysztofa Zalewskiego (36 pkt stb).
 
Zwycięzcy turnieju na wspólnym zdjęciu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *