Golfowy GPS

Sierra Golf Club jako pierwsze pole golfowe w Polsce wprowadza "Golfowy GPS". Jest to urządzenie typu palmtop z ekranem LCD i łącznością bezprzewodową Wi-Fi, montowane w samobieżnych wózkach golfowych.

 Zadaniem Golfowego GPS-a jest szeroko rozumiane wspomaganie gry poprzez m.in. wyświetlanie map, odległości, lokalizacji gracza, wyników, informacji i porad. System umożliwia bieżącą komunikację z domkiem klubowym, dzięki której gracze mają możliwość zamawiania kanapek i napojów, a recepcja sygnalizowania sytuacji alarmowych.  W znacznym stopniu usprawnia on również pracę Marshalla, który na podstawie dostępnych danych o pozycjach graczy efektywniej steruje ruchem na Polu i rozładowuje korki.

 Golfowy GPS zwiększa komfort gry i bezpieczeństwo. Dzięki wyświetlanym w czasie rzeczywistym parametrom uderzeń i pozycji na polu pozwala graczom kontrolować i korygować grę oraz doskonalić swoje umiejętności i czerpać większą satysfakcję z golfowej pasji.

 Golfowy GPS to nowość nie tylko w Polsce, ale i rzadkość na polach golfowych w Środkowej Europie. Wprowadzenie golfowego GPS-a, nie spowoduje wzrostu opłaty za korzystanie z pola i z pojazdów klubowych wyposażonych w nowy system.

źródło: Sierra Golf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *