Nowy model teesa

Nasza Redakcja otrzymała do testowania nowy model podstawki pod piłkę – tee. Produkt jest plastikowy z przegubem pośrodku. Zapewnia większy dystans strzału driverem ponieważ przy uderzeniu praktycznie nie stawia oporu. Dystrybutor zapewnia, że DriverTee, bo tak nazywa się ten produkt, jest światową nowością. Testowaliśmy nowego teesa w Tunezji – zobacz wyniki testu.

 Podstawka wytrzymała 5 rund golfa, plus kilka treningów na drivingu. W sumie zanim uległa destrukcji, poprzez złamanie się na przegubie przeżyła około 150 uderzeń driverem, co wydaje się wynikiem całkiem dobrym. Nowy Tees jest szczególnie przydatny golfistom, którzy lubią wysoko postawić piłkę na kołku do uderzenia driverem. Jeden Drivertee zastępuje całą paczkę długich drewnianych kołeczków.

Jednocześnie nie zmniejsza siły uderzenia. Według badań amerykańskich drewniany kołek zmniejsza długość drive’u o 3-5 m, nie jest to może dużo, ale czasem może mieć znaczenie. DriverTee jest odpowiednikiem teebrusha – teesa w kształcie szczoteczki z włosia i ma podobne cechy dynamiczne. Należy jednak pamiętać o tym, że nowa podstawka jest jednostronna i należy ją odpowiednio ustawiać. Stosowna strzałka pokazuje jej zorientowanie na tee.

Dystrybutor podaje następujące zalety DriverTee z funkcją składaną:

1. GolfTee nie odlatuje przy wybiciu.

2. Wysoka wytrzymałość umożliwia oddania wielu celnych strzałów jednym GolfTee.

3. Równomierne ułożenie piłki na Tee

4. Wysoka celność dzięki składanej funkcji.

5. Czyste pola golfowe

6. Brak szukania zaginionych – zgubionych Tee’s.

7. Nie uszkadzanie kosiarek przez zagubione i leżące GolfTee’s.

8. Stała wysokość piłki nad powierzchnią
Informacje i zdjęcia zaczerpnięto z www.drivertee.eu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *