Na sprzedaż ośrodek golfowo-tenisowy na Kujawach

Włocławek i Brześć Kujawski w niezwykle oryginalny sposób zaistniały na mapie tenisowej Polski.
A to za sprawą jedynego w kraju kompleksu z kortami trawiastymi, który powstał w Wieńcu Zalesiu koło Włocławka. Tenis na Trawie to pięć pełnowymiarowych kortów tenisowych i dziewięciodołkowe pole golfowe. W jaki sposób trawiasty obiekt tenisowy powstał na Kujawach opowiadają własciciele kompleksu tenisowo-golfowego.
– To wyjątkowo skomplikowane przedsięwzięcie. Zarówno budowa takich kortów, jak i późniejsze ich utrzymanie, wymaga specjalistycznej wiedzy. Były już próby budowania kortu trawiastego w Polsce. Ale nie da pogodzić się utrzymania pojedynczego kortu i w miarę nawet umiarkowanego używania. Chyba że prywatnie, dla czystej rekreacji. Kort trawiasty musi odpoczywać. Nie jest możliwe posypać mączką, zaszczotkować i dalej grać po kilku minutach przerwy. Dlatego kompleks w Wieńcu jest unikalny. Zaś utrzymanie właściwej jakości nawierzchni trawiastych możliwe jest tylko przy użyciu super precyzyjnych maszyn, które na co dzień utrzymują greeny na polu golfowym w Kujawy Golf Club .


Kompleks Kujawy Golf Club i Tenis na Trawie w Wieńcu Zalesiu to idealne miejsce do wypoczynku z rodziną i spotkań biznesowych.
Stworzono magiczne miejsce z wyjątkową atmosferą w pięknej, spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, w bezpośredniej bliskości lasu. Można tu nie tylko miło spędzić czas z rodziną, odpocząć i zrelaksować się na świeżym powietrzu, zagrać w golfa i tenisa, ale też umówić się na spotkanie biznesowe. 
Podobno właściciele wystawili cały kompleks na sprzedaż. Nie byłoby nic dziwnego, gdyby ustawiła się kolejka chętnych. To byłaby okazja dla Samorządów okolicznych miast i gmin, dla firm, dla strategicznych sponsorów reprezentacji tenisa . Ostatnie sukcesy Polaków wywołały falę tsunami w zainteresowaniu tenisem. A co będzie po Wimbledonie? Zaś pandemia spowodowała ,że lawinowo uprawiamy wszelkie aktywności na świeżym powietrzu. Więc golf wyszedł temu naprzeciw.

Informacyjnie:
-tenisowe pełnowymiarowe korty trawiaste- 5 www.tenis-na-trawie.pl

-pole golfowe- 9 dołków www.golf-kujawy.com

-apartamenty dla gości

-dom klubowy

-sprzęt: Jacobsen Green King VI -3 szt, Toro- pięciowrzecionowa kosiarka do fairway

CENA 4 500 000 PLN


Wieniec Zalesie 87-880, ul. Bociania 9, http://www.golf-kujawy.com, Rezerwacje : tel: 661 324 819, poczta: management @golf-kujawy.com”
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *